Softnews

В Україні стартував розпродаж ігор та аксесуарів для PlayStation

Напередодні зимових свят з 22 грудня по 19 січня PlayStation Store проводить великий розпродаж своїх ексклюзивів та інших найпопулярнішіх ігор для PlayStation зі знижками до 50%.


Так, наприклад:

З повним списком пропозицій можна ознайомитися на офіційній сторінці Новорічного розпродажу в PlayStation Store. Оновлення ігор на розпродажі відбудеться 5 січня — в цей день список поповниться знижками на багато інших проєктів.

Крім того, з 14 грудня по 3 січня спеціальні ціни на ігри доступні також в роздрібних і онлайн магазинах партнерів: в цей період геймери зможуть купити найпопулярніші ігрові релізи останніх років для PlayStation 4 зі знижкою до -77%.

Серед найбільш яскравих пропозицій:

Крім розпродажу популярних ігрових релізів, спеціальна пропозиція діє на контролери DUALSHOCK 4 (Антрацитовий чорний, Синя хвиля, Червона лава, Білий льодовик, Midnight Blue) — 1 075 UAH (-40%) і на Лімітовані видання DUALSHOCK 4 — 1 275 UAH (-36%).

Також, під час проведення акції, при покупці PlayStation 4 з трьома іграми, ви отримаєте другий бездротовий контролер DUALSHOCK 4 в подарунок.

Детальну інформацію про всі пропозиції локального розпродажу можна знайти на офіційній сторінці PlayStation.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Який смартфон купити в подарунок на Новий Рік до 5000 гривень

В минуле

Vodafone запустил услугу, от которой в восторге украинцы

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle