Softnews

Названо спосіб дізнатися номер телефону через інтернет

Невідомий номер

Співзасновник компанії з розробки мобільного програмного забезпечення “Slaxico” Ігор Толуб’як в бесіді з GSMinfo розкрив спосіб дізнатися номер телефону через інтернет.


Він зауважив, що можливостей для цього чимало – починаючи від періодичних разових витоків інформації і до особистих даних, які користувачі про себе вказують самі в соціальних мережах і на сайтах. «Це можливо завдяки пошуку за номером телефону», – пояснив експерт.

За його словами, навіть якщо відключити цю функцію, але використовувати одну і ту ж фотографію профілю в месенджері і соціальних мережах, елементарний пошук по картинці в пошуковику приведе зловмисників на публічну сторінку.

У разі, якщо інформація в соціальних мережах знаходиться у вільному доступі, кожен може дізнатися персональні дані аж до місця проживання, роботи або навчання. Також зловмисники можуть з’ясувати коло спілкування і навіть маршрут щоденних поїздок.

Для того, щоб ускладнити завдання, варто розділяти номери телефонів для важливих і не дуже важливих акаунтів. Так, банківські програми не повинні бути прив’язані до загальнодоступного номеру, який користувач залишає на сайті. Також фахівець рекомендує прибрати фотографії та особисту інформацію в месенджерах, а пошук аккаунта в соціальних мережах за номером телефону – заборонити.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell пропонує 10 Гб інтернету за 70 копійок в день

В минуле

Названо кращі смартфони з підтримкою функції швидкої зарядки

В майбутнє

Також буде цікаво