Новини

Samsung Galaxy Note 10 поміряли лінійкою та порівняли з попередниками

У мережі вже були опубліковані прес-рендери Samsung Galaxy Note10 і Galaxy Note10 + . Але інсайдерам вдалося роздобути і реальні фотографії флагманського смартфона з докладними розмірами пристрою.

За запевненням джерела, знімок Galaxy Note 10 + зроблений представниками Федеральної комісії зі зв’язку (США). Прикладена до смартфону лінійка дозволяє визначити розміри пристрою. Довжина і ширина флагмана складе 162,5 х 77,6 міліметра при діагоналі дисплея в 170,1 міліметра (або 6,7 дюйма).

Судячи з фото, фронтальна камера буде розташована по центру. На представлених напередодні прес-рендерах чітко видно, що Samsung продовжує тенденцію випуску пристроїв з круглим, а не каплевидним вирізом під селф-камеру. До речі, розширення останньої складе 10 мегапікселів.

Кнопки живлення і регулювання гучності розташовані на лівій стороні корпусу. Дві додаткові фотографії вказують на наявність потрійний камери, ToF-сенсора, роз’єму USB Type-C. А ось 3,5-мм аудіопорти на нижньому торці не виявилося. Samsung Galaxy Note10 + буде оснащений акумулятором ємністю 4500 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю до 25 Вт. 

Очікується, що флагман отримає 8 ГБ оперативної пам’яті і від 128 ГБ вбудованої. Процесором моделі виступить Snapdragon 855 або Exynos 9825 – в залежності від регіону продажів.

Galaxy Note 10 та інші

В мережі з’явилось зображення, на якому поруч показані відразу три покоління смартфонів лінійки Samsung Galaxy Note. Варто відзначити, що Samsung Galaxy Note 8 і Galaxy Note 9 виглядають як смартфони з одного покоління, різниця між ними дуже невелика.

Galaxy Note 8,9,10

А ось Samsung Galaxy Note10 сприймається як смартфон абсолютно нового покоління. При цьому за рахунок дуже вузьких рамок Samsung Galaxy Note 10 отримав корпус менших габаритів. Діагональ його екрану повинна скласти близько 6,3 дюйма, тоді як попередник оснащений екраном діагоналлю 6,4 дюйма.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button