Vodafone

Vodafone вдруге за рік піднімає ціну тарифів

Мобільний оператор Vodafone знову викликав шквал обурень серед своїх користувачів, піднявши вартість тарифних планів. Це відбувається вже вдруге за рік – на початку 2020-ого компанія підняла ціну своїх послуг на 10-15%, в цей раз подорожчання спеціальних тарифів склало 30-40%.


Про свої наміри підняти вартість Vodafone сповіщає користувачів шляхом розсилки СМС-повідомлень. Цікаво, що таким чином компанія збирається «привітати» своїх клієнтів з Новим Роком, приурочивши підняття тарифів до свята – перехід на нові ціни відбудеться 28 грудня 2020 року. Поки мова йде тільки про спеціальні тарифи – Vodafone 4G Smart, а також його варіації.

Згідно з повідомленнями представників компанії, підвищення вартості пакетів пов’язане з «непростими часом для мобільних операторів», а також перехід фірми на обладнання під новітні мережі. При цьому співробітники фірми все ж помічають, що їх тарифи все одно залишаються найнижчими серед пропозицій конкурентів, пов’язаних з набором функцій 4G Smart.

Детальніше – вартість оплати Vodafone 4G Smart M тепер досягне позначки в 130 гривень на місяць (раніше було 110 гривень). Vodafone 4G Smart S також дорожчає – за нього доведеться платити 85 гривень, а не 65, крім того змінюється назва тарифу (тепер він буде називатися Vodafone 4G Smart S +). Останнім пакетом послуг зі списку стає Vodafone 4G Smart XS – платити доведеться 45 гривень на місяць, а не 35. Компанія попереджає, що набір послуг в цих пакетних пропозиціях не змінюється.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україну прийшов “дешевий монстр” від Xiaomi

В минуле

Стало відомо, що робити в ситуації, коли термінал «Приватбанку» «з’їв» гроші

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle