Опублікований список додатків, які «гальмують» роботу телефонів

Треба прочитати

Експерт розповів про те, які саме додатки стають причинами появи «гальм» в роботі смартфона, а також прискорення розрядки його батареї. Всі ці програми найчастіше встановлені на кожному сучасному телефоні, їх видалення значно прискорить обробку інших даних.


Інформацію надав Володимир Гриценко, експерт в області IT-індустрії. За його словами, практично всі програми, встановлені в телефонах «за замовчуванням», стають якорями для швидкодії пристроїв. Головними проблемними додатками є браузери, які йдуть в комплекті з «Андродіом». Ці «важковаговики» є основними програмами, які «пожирають» ресурси планшета або телефону. Причина проста – вони регулярно подкачюють дані з інтернету, оновлюючи інформацію на своїх сторінках навіть тоді, коли сам браузер не працює.

Ще одним небезпечним для швидкодії смартфона явищем стали програми популярних соціальних мереж -Фейсбук, Ютуб, Інстаграм. Ці додатки також постійно зв’язуються з серверами компаній і оновлюють інформацію пов’язану з вашими акаунтами. Так як в даних сервісах вкрай багато поточних процесів, оновлення потребують гігантських витрат ресурсів телефону. Проблему можна вирішити простим кроком – видаленням додатків і роботою в своїх сторінках через браузер.

Також роботу смартфонів гальмують антивіруси. Через специфіку їх діяльності, програми постійно сканують вхідні та вихідні інтернет-канали, проводять перевірку фізичних дисків телефону, причому все це роблять у фоновому режимі. Зрозуміло, подібні дії надають колосальне навантаження на комплектуючі гаджета, що позначається на швидкодії. Рішення – видалити антивіруси і просто завантажувати додатки з офіційних магазинів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей