Softnews

MIUI 12.5 перетворює смартфон Xiaomi в повноцінний ПК

У 2020 році відбулося багато дивних подій: Apple перейшла на власні процесори в ПК і ноутбуках, Huawei продала суббренд Honor. Ось і Xiaomi вирішила не залишатися осторонь. Правда, компанія не стала діяти надто вже радикально і просто оголосила про випуск MIUI 12,5. Також компанія розкрила нововведення, які будуть в ній впроваджені.


В офіційному співтоваристві Mi Community China з’явився запис, в якому розробники зізналися про початок тестування нової версії MIUI, повідомляє Gizmochina. У зв’язку з цим, щоб максимально зосередитися на новій оболонці, компанія вирішила призупинити випуск збірок для бета-тестування серед звичайних користувачів.

При цьому компанія також перерахувала кілька нових функцій, які стануть доступні з релізом MIUI 12,5. У їх числі опинилися:

  • Десктопний режим. Це коли смартфон можна підключити до монітора і використовувати його «практично» як комп’ютер.
  • Можливість додатків відстежувати лише приблизне розташування користувача, а не точне. Робиться це для більшої конфіденційності та безпеки. Для включення нового режиму з’явиться спеціальна настройка, яку користувач зможе активувати або відключити.
  • Новий інтерфейс, включаючи стартову сторінку, інтерфейс після натискання на кнопку живлення, регулювання гучності, відкритих додатків, сповіщень, і т.д.
  • Покращена анімація лаунчера для відкриття папок і запуску додатків.
  • Функція швидкого перетворення фото в PDF прямо в «Галереї» і новий інтерфейс налаштувань камери.

MIUI 12.5

Відзначимо, що на даний момент немає точної інформації, коли саме відбудеться повноцінний реліз «проміжної» MIUI.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button