Softnews

Коли жителям України чекати MIUI 12 на Android 11 для Xiaomi і Redmi?

Експерти назвали приблизні дати виходу оновлень телефонів Xiaomi і Redmi з Android 11 до MIUI 12 для користувачів пострадянського простору. Згідно з попередніми оцінками, апдейт можна чекати в першу половину 2021 року.


Питання з MIUI 12 взагалі стоїть дуже гостро, так як розробники прошивки ніяк не можуть назвати точний день  випуску оновлення, постійно пересуваючи кінцеві дати. Причини для такого рішення компанії є – зараз всі китайські виробники гаджетів ділять спадщину Huawei, яка змушена розпродавати свою компанію по частинах через проблеми з Google і американськими санкціями. Тому акцент Xiaomi стоїть на збереженні бюджету, який витрачається на розширення бізнесу. Втім, на місці розробники MIUI 12 не стоять.

Прошивки з MIUI 12 регулярно виходять на ТОП-ові гаджети фірми. Першими під роздачу потрапили Mi 10 Pro і Mi 10, які вже оновилися до 12 версії, а ще до них «допілюють» стабільну версію V12.1.2.2.RJBCNXM. Вже щосили тестується сумісність нової ОС з Mi Note 10 (Pro) і Mi CC9 Pro /, а Redmi K30 5G, POCO F2 Pro, K30 Pro / Zoom Edition вже можуть похвалитися оновленнями V12.1.1.0.RGICNXM і V12.2.2.0 .RJKCNXM відповідно. Однак є велике «але» – всі ці апдейти були випущені виключно для китайських версій гаджетів. Наступними на черзі стоять європейці – на їх телефони розробники випустять прошивки вже до початку 2021 року. Що стосується пострадянського простору, то тут країни стоять в третьому / четвертому ешелонах, тому MIUI 12 там з’явиться не раніше другого кварталу наступного року. Зрозуміло, якщо Xiaomi знов не переграє свої плани.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone разрешил следить за другими абонентами

В минуле

Оновився список смартфонів Xiaomi, на які MIUI 13 точно не вийде

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle