Softnews

Павло Дуров розповів про правила використання Telegram

телеграм

Засновник Telegram Павло Дуров розповів про правила використання мессенджера і поділився статистикою про те, скільки відсотків користувачів Telegram живе в США. Про це стало відомо з поста в його Telegram-каналі.


Останні два тижні світ з тривогою стежить за подіями в США, – написав Дуров. – Частка користувачів з США становить менше 2% від загальної кількості, але ми уважно стежимо за ситуацією“.

За словами Дурова, умови використання мессенджера прямо забороняють поширення публічних закликів до насильства. “Громадянські рухи в усьому світі покладаються на Telegram, щоб відстоювати права людини, не вдаючись до заподіяння шкоди“, – заявив він.

Засновник Telegram повідомив, що на початку січня команда месенджера зафіксувала підвищену активність користувачів з США в месенджері. “Наша команда діє рішуче, припиняючи будь-які американські канали, які пропагують насильство“, – уклав Дуров.

Нагадаємо, що українці теж почали масово переходити в цей месенджер.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Які смартфони Samsung отримають Android 11 з новою оболонкою

В минуле

Redmi K40 виявився довгоживучим смартфоном

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle