Softnews

Як видалити надокучливий і малокорисний додаток “Карусель шпалер” зі смартфона Xiaomi

Блукаючи по просторах порталу Reddit в гілці, присвяченій смартфонам Xiaomi (не реклама), ми натрапили на тему про програму “Карусель шпалер”.


Вона досить нав’язлива: додаток постійно надсилає повідомлення і пропонує включити змінювані шпалери. Повідомлення можна просто відключити, але сама утиліта залишиться в пам’яті пристрою.

Просто видалити карусель шпалер не вийде ні через налаштування, ні через Activity Launcher – система, а точніше один з її додатків не дає користувачеві таку можливість.

  • Заглибившись в тему і вивчивши кілька роликів на Youtube, ми знайшли цікавий коментар: до цього мають відношення останні версії програми “Безпека”, починаючи з версії 4.9.2 і вище. Версія 4.9.1 без проблем дає повністю видалити карусель шпалер з пам’яті пристрою.

Переходимо до видалення

Через стандартний перелік програм карусель шпалер видалити не можна. Назавжди позбутися від неї нам допоможе сховище.

Для видалення переходимо до пункту налаштувань “Про телефон”, далі – в “Сховище” та внизу сторінки вибираємо “Інформація про програму”:

У списку додатків знаходимо “Карусель шпалер” і натискаємо “Видалити додаток”.

Може статися й так, що у вас встановлено додаток “Безпека” (MIUI Security) версії вище 4.9.1.

Для того, щоб “відкотитися” до версії 4.7.2, переходимо до списку додатків пристрою, вибираємо “Безпека” і натискаємо на кнопку “Видалити оновлення”. Додаток повернеться до версії 4.7.2.

Відключаємо оновлення “Безпеки”

Якщо ви не хочете, щоб система сама встановлювала нові версії програми, можна відключити її оновлення за Play Маркет і GetApps.

  • Спосіб для Play Маркета: переходимо в Маркет -> значок акаунта в правому верхньому куті -> “Мої програми та ігри” -> “Security” -> три точки -> знімаємо галку з пункту “Оновлення”.
  • Спосіб для GetApps (якщо він є в вашому смартфоні): йдемо у вкладку “Інструменти”, вибираємо пункт “Оновлення”, відкриваємо натисненням на галочку знизу меню і натискаємо на “Пропустити зараз / пропускати завжди”.

Після всіх маніпуляцій “Карусель шпалер” повинна зникнути з пам’яті смартфона (принаймні до чергового оновлення системи).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button