Клієнт втратив доступ до Приват24 після неправильного спілкування з оператором

Зараз на головній

У мережі з’явився відгук користувача українського банку «Приватбанк», який поскаржився на блокування свого профілю. Згідно із заявою українця, співробітники фінустанови видалили його аккаунт після того, як він відмовився підтверджувати переказ грошей на рахунок в іншому банку.


Щоб висловити своє обурення і отримати підтримку від співробітників банку, користувач залишив коментар на сторінці сайту Мінфін. Там він описав ситуацію – коли чоловік захотів перевести гроші зі свого рахунку в «Приватбанку» на картку іншого банку, з якоїсь причини йому не прийшло СМС-повідомлення з підтвердженням операції або звичайний автодозвон, замість цього йому зателефонував оператор служби підтримки. Він почав задавати людині безліч питань, спрямованих на з’ясування причини переведення і встановлення особи платника. Користувач не захотів відповідати і повісив трубку. Після цього його рахунок в банку був заблокований, через що він втратив можливість зайти в «Приват24» і продовжити роботу. Чоловік спробував набрати оператора служби підтримки, однак з’ясував, що його номер був видалений з бази банку і не розпізнається віртуальним помічником.

У відповідь на відгук представник «Приватбанку» заявив, що це була стандартна процедура, спрямована на запобігання шахрайства та крадіжки грошей. Потрібно було встановити особу платника і переконатися, що його аккаунтом не заволоділи злочинці, для цього були потрібні контрольні питання. А так як чоловік на них не відповів, його профіль заблокували, щоб з рахунку не вкрали гроші.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей