Hardnews

Названо чохли, які шкодять роботі смартфону

Смартфон

Виготовлені з металу аксесуари можуть нашкодити роботі смартфонів. Про це заявив топ-менеджер Huawei Брюс Лі (Bruce Lee), повідомляє видання GizmoChina з посиланням на соцмережі підприємця.


Відповідаючи на питання власників нового флагмана Huawei Mate 40 Pro, чи можна використовувати металеві чохли для захисту смартфона, Брюс Лі зазначив, що подібні аксесуари можуть перешкодити роботі апарату. За словами топ-менеджера китайської компанії, метал може створити додаткові перешкоди при прийомі сигналу стільникового зв’язку і модуля GPS. В цьому випадку апарат буде використовувати додаткові ресурси, щоб посилити сигнал і усунути перешкоди, що негативно позначиться на автономності пристрою. Також може постраждати точність визначення геолокації.

Журналісти видання назвали самі відповідні, на їхню думку, аксесуари для смартфонів. Зокрема, автори вважають кращими матеріалами для чохлів шкіру, тканину і пластик. «Однак у багатьох чохлах є вставки з металу – для створення додаткової міцності», – йдеться в матеріалі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо смартфони Samsung, які точно отримають Android 11

В минуле

Як максимально швидко повернути карту яку проковтнув банкомат

В майбутнє

Також буде цікаво