Hardnews

Стало відомо коли вийде перший гнучкий iPhone

Обговорення
iPhone 12

Apple випустить перший складаний смартфон в 2022 році. Про це повідомляє китайське видання Economic Daily з посиланням на джерела на ринку.


За інформацією інсайдерів, американська корпорація попросила у своїх постачальників надати прототипи складних смартфонів. Йдеться про компанії Nippon Nippon і Foxconn – остання є найбільшим азійським партнером Apple. Джерела повідомляють, що керівництво Apple хоче знати, наскільки якісними виявляться прототипи майбутніх iPhone. З розкритих даних випливає, що Apple вже визначила терміни виходу складного пристрою – апарат може з’явитися на ринку в 2022 році.

Зокрема, фахівців корпорації цікавить, чи витримає конструкція смартфонів більше ста тисяч складань. Компанія відштовхується від стандарту, що петлі MacBook повинні витримувати від 20 до 30 тисяч складань, кращі зразки – до 50 тисяч. На думку інженерів Apple, користувач буде набагато частіше складати і розкладати смартфон протягом дня, ніж ноутбук та інші аксесуари.

Очікується, що поставками шарнірів і петель для нового iPhone займуться Nippon Nippon і Foxconn, Samsung надасть передні панелі. У корпорації ще не вирішили, який тип матриці отримає майбутній девайс – OLED або microLED.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google видалить акаунти деяких користувачів

В минуле

Названо смартфони Samsung, які точно отримають Android 11

В майбутнє

Також буде цікаво