Перераховано правила зарядки смартфонів

Зараз на головній

Експерти не радять заряджати смартфон вище рівня 90 відсотків.


Виробники гаджетів – не тільки ноутбуків, але і смартфонів – комплектують сучасні пристрої літійіoнними або літійполімерними aккyмyлятopaми. На відміну від застарілих зразків нові здатні заряджатися швидше і довше тримати заряд. Однак для продовження терміну експлуатації девайса потрібно знати правила коректної зарядки.

Виробники не рекомендують розряджати батарею смартфона нижче 40 відсотків і заряджати вище 90 відсотків рівня батареї. Зарядка на 100 відсотків не збільшує термін життя телефону, тому гаджети не радять залишати на зарядку вночі. Схожі правила фахівці перерахували і щодо ноутбуків.

Також автори заспокоїли користувачів смартфонів і ноутбуків, відмітивши, що сучасні пристрої здатні регулювати силу струму, щоподається на батарею. При досягненні показника в 90 відсотків потужність зарядки знижується, щоб знизити ймовірність виходу акумулятора з ладу. Також нові девайси не потрібно кілька разів заряджати і розряджати перед використанням – популярна раніше рекомендація тепер не є актуальною.

У разі якщо гаджет тривалий час лежить без діла, є сенс «законсервувати» пристрій. Для цього потрібно спершу зарядити батарею телефону або ноутбука хоча б наполовину і вимкнути його. «Не давайте йому перегріватися і переохолоджуватися. Не зберігайте біля батареї, плити, на балконі. Тримайте подалі від прямих сонячних променів », – зазначили автори.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей