Xiaomi припиняє продаж популярних телефонів

Зараз на головній

Представники компанії Xiaomi повідомили, що продаж телефнів лінійки Mi 10 припинено, а нові смартфони цієї моделі випускатися не будуть. Причина проста – всі доступні телефони цієї серії були розкуплені, а випускати смартфони знову немає сенсу, тому що з дня на день в продаж вийде нова версія флагмана.


«Під косу» потрапили найпопулярніші моделі Mi, включаючи Mi 10 Extreme Commemorative Edition, Mi 10 Ultra і базова Mi 10. Виявилося, що цей продукт так полюбився фанатам гаджетів, що вони просто розібрали всі запаси, чим трохи зрушили виробничі плани компанії, яка не чекала подібного прийому їх телефонів. Представник Xiaomi Лей Цзюнь заявив, що фірма планувала до цього часу продати 50-75% телефонів, проте їх розкупили практично повністю, на складах залишилося кілька сотень Mi 10 Ultra, які, швидше за все, будуть розкуплені найближчим часом. Цзюнь подякував покупцям за такий теплий прийом їх продукції і пообіцяв, що компанія не осоромиться з наступною моделлю.

До речі про неї – Xiaomi Mi 11 до сих пір знаходиться у виробництві, проте численні витоки інформації підтверджують той факт, що скоро телефон вже з’явиться на прилавках. Інсайдери впевнені, що випуск нового флагмана компанії можна очікувати в грудні поточного року. Саме цей факт, швидше за все, і є основоположним для небажання Xiaomi виробляти нові Mi 10. Адже навіщо їм концентруватися на застарілій версії телефону, якщо можна звільняти прилавки для вдосконаленої?

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей