Hardnews

У смартфонах Xiaomi з’явиться медична функція

Обговорення
Xiaomi Mi 9 SE

Компанія Xiaomi закінчила розробку функції вимірювання пульсу власника смартфона, яка скоро увійде до складу можливостей додатка Mi Health. Незабаром оновлена програма буде працювати на телефонах, в яких вже реалізована ОС MIUI.


Дану інформацію надали співробітники компанії Xiaomi. Нова операційна система MIUI 12 дозволила розробникам серйозно оновити список можливостей додатка Mi Health, зокрема, реалізувати покращений зчитувач кроків і програму вимірювання кров’яного тиску.

Працює новинка дуже просто – потрібно спочатку запустити Mi Health, вибрати функцію зчитування пульсу. Після цього програма попросить користувача закрити пальцем камеру і спалах. Потім почнеться зчитування частоти серцебиття, для цього використовується палець. У цей момент прибирати кінцівку від камери не можна. Для відстеження роботи програми на екрані з’явиться шкала, коли вона заповниться до 100%, можна прибрати палець. Після цього програма попросить вказати, в якому стані зараз знаходиться людина – в нормальному, в стані спокою чи після кардіонагрузки. Вибравши потрібний варіант, а також свої фізичні показники – вагу, зріст, вік (це робиться заздалегідь, коли ви активуєте свій профіль в Mi Health), користувач побачить свій пульс, а також рівень його стану (нормальний, підвищений, уповільнений). Результати дослідження зберігаються в загальний звіт, який буде показувати рівень вашого здоров’я в динаміці.

Нова функція буде автоматично занесена в смартфон з наступним оновленням Mi Health, коли розробники випустять патч під номером 2.7.4.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Приложение “Дія” позволит быстро перемещаться по Украине

В минуле

У Монобанка з’явиться серйозний конкурент в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво