Hardnews

Система безпеки Windows блокує установку нової версії Windows 10

Обговорення
Пуск Windows 10

Компанія Microsoft визнала нову проблему з додатком Windows Security (Безпека Windows). Він може перешкоджати встановленню самого нового поновлення Windows 10 May 2020 Update (версія 2004) на ПК.


Як зазначає Microsoft, деякі користувачі отримують повідомлення про помилку в зв’язку з несумісністю. Несумісність була виявлена ​​в певних драйверах дисплеїв з Windows 10 версії 2004 при включеній захисту «цілісності пам’яті» в функції захисту цілісності коду на основі віртуалізації (HVCI, Hypervisor-protected code integrity). 

Щоб вирішити проблему, користувачеві досить відключити захист «цілісності пам’яті». Якщо ж користувач не бажає відключати цю настройку, то знадобиться встановити свіжі драйвера дисплея від виробника, щоб зняти блокування при установці оновлення. 

Раніше Microsoft опублікувала довгий список визнаних проблем в Windows 10 May 2020 Update . Вони можуть привести до того, що система «не бачить» оновлення і не дозволяє його встановити. Для перерахованих в тому списку ситуацій Microsoft радить не встановлювати оновлення ОС альтернативними методами і дочекатися вирішення проблеми. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В мережу потрапила інофрмація про перші ігри для PlayStation 5

В минуле

Nokia почала продавати в Україні свій найдешевший смартфон 2020 року

В майбутнє

Також буде цікаво