Hardnews

Керівництво «Укрпошти» розповіло про режим роботи відділень у адаптивний карантин

Обговорення
Укрпошта

Представники «Укрпошта» виступили із заявою, в якій заспокоїли всіх своїх клієнтів. За словами керівництва фірми, вона продовжить свою роботу у вихідні дні, так як постанова уряду «карантин вихідного дня» на організацію не діє.


Варто пояснити – депутати Верховної Ради України прийняли вольове рішення припинити роботу компаній, які не мають для країни і жителів ключового значення, на вихідні дні. Таким чином всі торгові, виробничі та інші підприємства, які не поставляють продукти харчування і лікарські препарати, не можуть працювати з 00.00 п’ятниці до 00.00 неділі. Ці обмеження розроблені для стримування коронавірусної пандемії, яка може поширюватися в наповнених людьми приміщеннях у вихідні дні. Однак для ряду великих підприємств країни уряд зробив виняток. У цей список потрапила і «Укрпошта», а разом з нею і інші поштові підприємства держави.

Таким чином, відділення компанії продовжать свою роботу у вихідні дні без обмежень за встановленим графіком. Представники компанії поспішили обрадувати своїх клієнтів ще сильніше – в святкові новорічні дні підприємство також буде обслуговувати відвідувачів. Більш того – «Укрпошта» ввела спеціальну акцію під назвою «щасливі години платежів», згідно з якою клієнти, які оплачують комунальні до обіду, будуть платити вдвічі меншу комісію. Це зроблено спеціально для зменшення черг, так як подібну ж знижку отримають користувачі, що відправляють або одержують посилки після обіду. Крім цього «Укрпошта» постійно автоматизує всі процеси, в яких задіяні клієнти, тому по всій країні вже діє мережа POS-терміналів в кількості більше 5 тисяч одиниць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новий додаток Google покращує старі смартфони

В минуле

ПриватБанк вимагає дивні довідки від українців

В майбутнє

Також буде цікаво