Hardnews

Названо дані, які можна дізнатись про людину по номеру телефону

Невідомий номер

Номер телефону дає шахраям більше особистої інформації, ніж може здатися. Так, вони можуть з’ясувати ім’я і паспортні дані, а вже по ним з’ясувати, чи володіє людина нерухомістю або автомобілями, отже, оцінити рівень добробуту потенційної жертви.


«Загрози постійно поповнюються за рахунок збільшення кількості агентів, що беруть участь в обробці даних, технологій обробки даних і геометричному зростанні складності виконувати контроль безпеки даних», – попередив експерт.

При цьому велика частина баз даних з особистою інформацією є у відкритому доступі і нерідко потрапляє до шахраїв. Повністю захиститися від цього допоможе дворінева авторизація до важливих сервісів.

Телефонні шахраї на сьогоднішній день добре вивчили, як працюють банки і як їх співробітники розмовляють з клієнтами. Все частіше зустрічаються випадки, коли шахраї телефонують і запитують тільки про те, карти яких банків є у споживача. Експерт пояснив, що такий дзвінок може бути попередніми збором інформації для планомірної цільової атаки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар огорчил абонентов заявлением об 5G

В минуле

Названо смартфони, які знімають краще за iPhone 12 Pro Max

В майбутнє

Також буде цікаво