Новини

Samsung Galaxy A100: середнячок з неймовірним дисплеєм

Менше ніж через місяць нам покажуть Samsung Galaxy Note 10, де виробник приділив значну увагу досягненню горезвісної Безрамковості. Бажання збільшити площу дисплея на фронтальній поверхні призвело до того, що творці відмовилися від верхньої панелі, вмонтувавши Фронталку в невеликий круглий отвір, а нижній відступ зробили мінімальним.

Але Galaxy Note 10 лише черговий крок на шляху створення повноекранного мобільника. Гонка за Безрамковостю триває, і компанія проектує пристрій, який має одержати звання повноекранного без будь-яких застережень.

Samsung galaxy A100
Samsung galaxy A100

Інсайдери говорять про те, що Samsung працює над панеллю Full-Screen v2.0, яка буде займати всю площу лицьової панелі. Нібито компанія навіть піде на те, щоб цю фішку першим отримав не флагман, а апарат з лінійки пристроїв середнього рівня – Galaxy A100.

Samsung galaxy A100
Samsung galaxy A100

Щоб уявити, як може виглядати такий повноекранний мобільник, ресурс LetsGoDigital візуалізував зовнішній вигляд такого апарату.

Коли компанія планує випустити Galaxy A100, відомостей немає. Але майже напевно це станеться тільки в наступному році. Сама Samsung вважає за краще ніяк не коментувати чутки про повноекранному мобільнику.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button