Huawei Mate 30 Pro просто познущався над іншими смартфонами

Зараз на головній

Смартфон Huawei P20 Pro свого часу поставив стандарт якості в нічній зйомці. Потім естафету прийняв P30 Pro, демонструючи в деяких режимах чудеса, недоступні жодному іншому смартфону.


І ось вийшов Mate 30 Pro. Джерело вирішив порівняти новинку, з прямими конкурентами в особі iPhone 11 Pro, Samsung Galaxy Note10 + і Google Pixel 3. Останній, звичайно, конкурент умовний, так як через місяць Google покаже нове покоління, але в порівнянні він насправді не дарма. Результат відмінно показує, що насправді камери в смартфонах на місці не стоять.

На жаль, в порівнянні немає P30 Pro, так що порівняти різницю не вийде. Уточнимо, джерело використовував нічний режим для всіх учасників, крім Mate 30 Pro, і тому результат вражає ще сильніше.

Як можна бачити, результати iPhone 11 Pro, Samsung Galaxy Note10 + і Google Pixel 3 цілком можна назвати провальними. Новинка Apple трохи виділяється на тлі двох інших, але все ж результат занадто поганий. Mate 30 Pro при цьому примудряється видати в рази більше інформативний знімок.

Так, у всіх випадках без винятку говорити про художній знімку не доводиться, але флагман Huawei хоча б дозволяє зробити фото інформативним. Обмовимо, що знімки робилися в повній темряві, де людське око практично не могло що-небудь розрізнити.  

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,084Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей