Новини

В мережі показали не презентований iPhone SE 2 (відео)

Найближчою новинкою Apple в сфері смартфонів повинен стати iPhone SE 2, який, як очікується, запропонує переваги сучасних смартфонів бренду (в тому числі чіпсет А13 і нову 12-Мп камеру) в форматі iPhone 8.


Незважаючи на чітке уявлення про те, що ця модель отримає той самий дизайн, що і останній в «досвайпову» епоху смартфон Apple, в соціальних мережах з’явилося своєрідне спростування цього.

Опублікований відеоролик показав якийсь пристрій з екраном завантаження iOS, який по дизайну нагадує iPhone 11 Pro (три камери, логотип по центру задньої панелі, «брову» для Face ID) з однією лише поправкою – рамка виконана в стилі класичних iPhone 4 і 5. Відео можна подивитися тут.

iPhone SE 2

 

Цікаво, що саме таким бачать дизайн iPhone 12 різні джерела витоків по Apple, але в кінці кінців може статися й так, що він втілиться в iPhone SE 2 наступної весни.

Тим часом, бути впевненим у достовірності цього iPhone не слід – є ймовірність, що перед нами клон або просто добре виконана підробка на базі існуючого пристрою. Особливий сумнів викликають три камери в моделі цього рівня, адже навіть iPhone 11, який буде класом вище iPhone SE 2, отримав тільки подвійну камеру. Почекаємо ще трохи.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button