Новини

HONOR Band 5 отримав функцію, якої немає в Xiaomi Mi Band 4

Бренд HONOR оголошує про розширення можливостей спортивного браслета Band 5. З оновленням смарт-трекер отримає ряд функцій, доступних в більш дорогих моделях і розумних годинниках.

У найближчі дні на HONOR Band 5 з’явиться можливість відстеження показника SpO2, який характеризує насиченість киснем капілярної крові. Чим вище це число, тим краще забезпечуються м’язи, що важливо для їх нормального функціонування при фізичних вправах. У нормі насиченість крові киснем повинна складати 90-100%. Якщо рівень оксигенації нижче 89%, необхідно знизити інтенсивність виконання вправ, приділити більше уваги відпочинку і проконсультуватися з лікарем. Важливо пам’ятати, що показник браслета не замінює медичне обстеження, а дані надаються для ознайомлення і не є медичним висновком.  Також відмітимо, що такого функціоналу немає його головний конкурент – Xiaomi Mi Band 4.

HONOR Band 5

Ще одним важливим нововведенням стане можливість віддаленого управління музикою на смартфонах з Android 5.0 +. Прямо з екрану трекера можна буде перемикати треки і управляти гучністю в таких додатках, як Shazam, VLC, Google Play Music, YouTube, Tube Go, Spotify, Audify, KKBOX, Blackplayer, Pulsar, і HUAWEI Music.

 

Оновлення буде доступно з 30 вересня 2019 року. Досить зайти в фірмовий додаток «Здоров’я» на смартфоні і натиснути «Перевірити наявність оновлень» – при доступності апдейт HONOR Band 5 відбудеться автоматично.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button