Новини

HONOR Band 5 отримав функцію, якої немає в Xiaomi Mi Band 4

Бренд HONOR оголошує про розширення можливостей спортивного браслета Band 5. З оновленням смарт-трекер отримає ряд функцій, доступних в більш дорогих моделях і розумних годинниках.


У найближчі дні на HONOR Band 5 з’явиться можливість відстеження показника SpO2, який характеризує насиченість киснем капілярної крові. Чим вище це число, тим краще забезпечуються м’язи, що важливо для їх нормального функціонування при фізичних вправах. У нормі насиченість крові киснем повинна складати 90-100%. Якщо рівень оксигенації нижче 89%, необхідно знизити інтенсивність виконання вправ, приділити більше уваги відпочинку і проконсультуватися з лікарем. Важливо пам’ятати, що показник браслета не замінює медичне обстеження, а дані надаються для ознайомлення і не є медичним висновком.  Також відмітимо, що такого функціоналу немає його головний конкурент – Xiaomi Mi Band 4.

HONOR Band 5

Ще одним важливим нововведенням стане можливість віддаленого управління музикою на смартфонах з Android 5.0 +. Прямо з екрану трекера можна буде перемикати треки і управляти гучністю в таких додатках, як Shazam, VLC, Google Play Music, YouTube, Tube Go, Spotify, Audify, KKBOX, Blackplayer, Pulsar, і HUAWEI Music.

 

Оновлення буде доступно з 30 вересня 2019 року. Досить зайти в фірмовий додаток «Здоров’я» на смартфоні і натиснути «Перевірити наявність оновлень» – при доступності апдейт HONOR Band 5 відбудеться автоматично.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button