Hardnews

Все те саме: за що користувачі критикують iPhone 12

Обговорення
iPhone 12

Після виходу нового покоління iPhone 12 мережу заполонили відгуки перших покупців яблучних новинок. Цього року все вийшло не так однозначно. З одного боку покупці нахвалюють 12-ту серію за вдалий дизайн (особливо mini версію), з іншого, критикують за відсутність нововведень.


Почнемо з позитиву. Загалом редизайн серії припав до душі фанатам Apple. А прямокутну форму корпусу з прямими кутами взагалі назвали найбільш зручним форм-фактором для телефона. За рахунок такого дизайну пристрій міцно лежить в руках. Особливо це відчутно в порівнянні зі “слизькою” одинадцятою серією.

З недоліків користувачі називають дуже марке покриття корпусу, до якого так і липнуть всі відбитки пальців. Звісно цю проблему можна легко усунути з допомогою чохла, але тоді зникни вся “магія” Apple.

А ось що не виправити за допомогою додаткових аксесуарів, так це відсутність значних поліпшень в роботі камери. Користувачі називають їх просто ідентичними з iPhone 11, особливо коли знімаєш відео. Також не помітні зміни в роботі Face ID, його швидкість на тому ж рівні. Зарядний пристрій MagSafe, яке на презентації надійно кріпилося до задньої панелі iPhone, в реальних умовах в ряді випадків виявилося не дуже просто приєднати до смартфону.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк запустил услугу, которая нужна почти всем украинцам

В минуле

Що може зробити аферист за 1 хвилину якщо заволодіє вашим смартфоном

В майбутнє

Також буде цікаво