Softnews

Функціонал Zoom оновився, введені нові корисні можливості

Обговорення
Zoom

До популярного сервісу Zoom вийшло чергове оновлення, яке розширило функціонал незвичайними можливостями. Цього разу розробники приділили увагу конфіденційності користувачів, а також інтеграції сервісу з іншими платформами.


Це оновлення з’явилося 14 жовтня 2020 року, деякі з перерахованих нижче можливостей доступні не всім, а лише для тестової аудиторії в конкретній країні. Найголовнішим нововведенням є введення в систему платних сервісів і курсів. Дана опція називається OnZoom, в цьому імпровізованому маркетплейсі можна оформляти платну підписку на різні канали. В основному, це лекції і курси, починаючи від приготування їжі, закінчуючи навчанням програмування. Автори каналів можуть тепер продавати квитки, виробляти платну рекламу і т.д. На даний момент опція проходить тестування і доступна тільки для користувачів із США.

Крім цього в Zoom тепер працюють спільноти із захистом у вигляді наскрізного шифрування. Користувачі, що входять в бесіду, отримують ключі, які відсікають можливі спроби прослухати розмови, не маючи подібного доступу. Функція називається end-to-end encryption, обмін ключами і доступами відбувається автоматично. Таким чином розробники відреагували на чутки про відсутність безпеки розмов в сервісі, які почали курсувати з моменту початку карантину і збільшення кількості користувачів в системі.

Також власники сервісу розширили список сторонніх програм і сайтів, з якими Zoom може автоматично працювати. Зокрема, в список інтегрованих сервісів потрапив Dropbox – клієнти «Зум» можуть вести бесіду і одночасно завантажувати файли з обмінника. Тепер список програм, до яких підключений Zoom, перевалив за 35 одиниць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як за 30 секунд зрозуміти, що подзвонив шахрай

В минуле

З’явилася можливість дізнатися про те, що вас заблокували в популярному месенджері

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle