Складено новий рейтинг безкоштовних антивірусів для смартфона

Зараз на головній

Смартфон в 2021 році є невід’ємною частиною життя багатьох користувачів. Деякі зберігають на ньому не тільки прикольні фотографії, але й цінні дані. У такій ситуації не обійтися без потужного антивірусу, здатного захистити пристрій від шкідливих програм. Саме тому ми і підготували топ кращих безкоштовних антивірусів для наших читачів.


№5 – AVG

Антивірус є практично повною копією Avast, що проявляється як в інтерфейсі, так і в наборі функцій. Проте, ця програма функціонує трохи повільніше, особливо на старих девайсах, та й рівень захисту не такий високий. Простенькі віруси AVG розпізнає на раз-два.

AVG
AVG антивірус

№4 – BitDefender

Простенький антивірус з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, в якому легко розібратися навіть при першому запуску. Функціонал тут відповідає оформленню, що може не сподобатися тим користувачам, які шукають максимального захисту. Однак, з базовими загрозами BitDefender впорається без будь-якого напруження.

BitDefender
BitDefender

№3 – Avira

Популярний антивірус користувачі хвалять за енергоефективність та низьке навантаження на залізо, що робить його відмінним варіантом для власників стареньких смартфонів. За функціоналом тут все цікаво – є не тільки базові інструменти, що захищають ваш пристрій при серфінгу інтернету і скачуванні додатків, але і додаткові фішки типу блокування камери і можливості видалити дані з втраченого телефону.

Avira
Avira

№2 – Avast Antivirus

Вкрай популярний продукт на ринку антивірусів. У його арсеналі є всі необхідні пересічному користувачеві інструменти, в тому числі для блокування небажаних викликів і установки пароля на додатки. З потенційними загрозами антивірус розправляється досить швидко. Основний мінус – софт вимогливий до заліза і може істотно знизити швидкість роботи вашого апарату.

Avast Antivirus
Avast Antivirus

№1 – Safe Security

Safe Security є нашим фаворитом. Це потужний комбайн, здатний розпізнати абсолютно будь-яку загрозу смартфону і швидко її знешкодити. Крім цього, в програмі є купа приємних додаткових фішок: для прискорення телефону, ігровий режим і т.д., які іноді можуть стати в нагоді.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Чому не варто користуватися смартфоном в потязі

Сьогодні жодна подорож не обходиться без смартфона. Він зараз використовується не стільки для дзвінків, скільки для розваг, ігор, відео....

Більше схожих статей