Softnews

Оновлення Windows “вбило” ноутбуки Lenovo

Обговорення
Lenovo One

Користувачі ноутбуків Lenovo поскаржилися на оновлення Windows. На повідомлення про неполадки і проблем з продуктивністю комп’ютерів звернуло увагу видання Windows Latest.


Відповідно до звітів великої кількості користувачів, оновлення під номером KB4566782 може привести до уповільнення роботи комп’ютерів. Також власники ліцензійних копій ОС і ноутбуків Lenovo ThinkPad розповіли, що зіткнулися з появою «синього екрану смерті» (Blue Screen of Death, BSoD), який вбиває роботу комп’ютерів. На повідомлення користувачів звернули увагу фахівці Lenovo, які підтвердили наявність проблем з обладнанням.

Windows 10

Судячи з повідомленням компанії, випадки появи BSoD були зафіксовані після виходу серпневих оновлень Windows на моделях ThinkPad 2019 і 2020 років випуску. Інженери Lenovo з’ясували, що проблема пов’язана з новою функцією Enhanced Windows Biometric Security. Для усунення неполадок можна спробувати зайти в BIOS і відключити функцію вручну в розділі «Віртуалізація» з підміню «Безпека».

Журналісти також звернули увагу, що проблема «синього екрану смерті» виникає не тільки на комп’ютерах Lenovo. У цьому випадку фахівці видання порадили перевстановити операційну систему або видалити останнє оновлення вручну, однак дані дії не гарантують працездатність ОС. «На жаль, коли з’являється екран смерті, вже нічого не можна зробити», – уточнюється в матеріалі Windows Latest.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо головні причини перегрівання смартфонів

В минуле

Який смартфон купити дитині до школи щоб не засміяли і недорого

В майбутнє

Також буде цікаво