Softnews

Створено додаток модної соцмережі Clubhouse для Android

Clubhouse

Модний додаток Clubhouse існує тільки у версії для iOS. Коли вийде офіційний Android-клієнт, неясно. Колишній розробник «ВКонтакте» для Григорій Клюшников вирішив не чекати і написав Android-версію Clubhouse з відкритим кодом сам.


Додаток розробник опублікував на GitHub. Користувачам потрібно просто завантажити і встановити APK-файл. Його варто шукати в розділі Releases (актуальна версія 1.0.1). Розробники також можуть імпортувати клієнт в Android Studio.

Функціональність програми обмежена. Доступні основні дії: можна приєднуватися до кімнат і спілкуватися. Також є можливість переглядати профілі людей і підписуватися на них. Розробник попереджає, що реєстрація хоч і прописана, але краще зареєструватися з iOS-додатку, а на Android просто авторизуватися. У самопальному додатку немає повідомлень, там не можна створювати кімнати і модерувати їх.

Крім цього, є ризик, що Clubhouse може забанити користувачів Android-клієнта. Клюшников зазначив , що написав додаток всього за півтора дня. Розробник використовував API Clubhouse, здобуті реверс-інжинірингом.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям пояснили, чому горять смартфони

В минуле

Названо спосіб дізнатися, чим насправді забита пам’ять смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle