Softnews

Google Chrome отримав функцію, яка заощадить гроші на покупках в інтернеті

Якщо ж ви дуже полюбляєте покупки в інтернеті, і робите це регулярно, то стовідсотково на вашому шляху зустрічаються і сайти для порівняння цін. Якщо власноруч переглядати сайт за сайтом в пошуках меншої ціни на якийсь товар, можна провести за цим ділом не одну, і навіть не дві години. Такі сервіси створені саме для того, щоб кожна людина мала шанс хоч трішки, але все ж зекономити. Також можна спостерігати ріст чи падіння цін по окремих інтернет-магазинах. 

Зовсім нещодавно подібна функція з’явилася і в одному з найбільш відомих браузерів, в браузері Google Chrome. Тепер браузер може відслідковувати динаміку вартості того чи іншого товару в багатьох інтернет-магазинах, і для цього навіть не потрібно нічого встановлювати будь-які сторонні додатки.

На даний момент ця функція доступна лише для користувачів версії Chrome 90. Навіть сьогодні фахівці займаються детальним вивченням цієї функції, і не можуть зрозуміти деталі того, як працюють ці алгоритми відстежування цін.

Активація додаткової функції

Активувати цю функцію досить таки легко, і часу це багато не забере. Для початку в програмному забезпеченні Google Chrome потрібно ввести такий текст, як приведено далі: chrome://flags/#enable-tab-grid-layout. Коли ця дія буде виконана, достатньо буде лише зайти в браузер, і в його налаштуваннях вже буде доступний перемикач. Саме ця деталь і буде відповідати за порівняння вартості товарів.

Час від часу, для того, щоб функція відображала все правильно, треба буде перезавантажувати смартфон і саме програмне забезпечення браузера. Слід взяти до уваги і той момент, що ця функція буде орієнтуватися, в першу чергу, на історію ваших переглядів.

Сама ж компанія Google до сих пір не дала жодних коментарів на рахунок введення нової функції.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button