Softnews

З’явилося відео роботи ОС MIUI 13 від Xiaomi

Обговорення
MIUI 13

Інсайдери злили в мережу відео, на якому можна розглянути деякі аспекти роботи операційної системи MIUI 13. Більш детально ознайомитись з системою можна буде після її випуску, який повинен відбутися  в 2021 році.


Незважаючи на те, що безліч сучасних смартфонів ще навіть не переведено на прошивку MIUI 12, розробники з Xiaomi вже щосили трудяться над наступною версією. В якості підтвердження своєї праці вони виклали в мережу невеликий відеоролик, на якому можна побачити особливості роботи MIUI 13.

Незважаючи на те, що відео триває кілька хвилин, деякі аспекти можна розглянути в подробицях. Наприклад, «засвітилося» меню виключення смартфона на новій ОС. Раніше даний екран вже був продемонстрований на скріншотах, зараз же можна побачити повністю анімований процес включення / виключення телефону.

Також інсайдери повідомили, коли розробники планують закінчити роботу над MIUI 13. За непідтвердженою інформацією, трапиться це має в середині 2021 року, однак програмісти допускають позапланові проблеми, тоді випуск затягнеться до кінця наступного року.

Крім цього на безлічі інсайдерських сайтів з’явився попередній список смартфонів, які однозначно отримають оновлення у вигляді MIUI 13. До цього переліку увійшли «Покофони» POCO X2 і F1, телефони Redmi від 4 до 8, Redmi-Note 4-6, а також вироби Xiaomi K20- K30, Mi Note 10, Mi Mix 2. Цікаво, що флагманські телефони Redmi 9 в даний список не ввійшли.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Забудьте про Meizu: смартфони компанії не можна купувати навіть зі знижками

В минуле

Список смартфонів, на які вийде Android 11, знову оновився

В майбутнє

Також буде цікаво