Softnews

Windows 10 навчилась керувати музикою на смартфонах

Компанія Microsoft продовжує розвивати додаток Your Phone (Ваш телефон) для операційної системи Windows 10. У свіжому оновленні з’явилася давно запитувана функція – управління музикою на смартфоні прямо з комп’ютера. 


Тепер додаток Your Phone дозволяє користувачеві прямо на комп’ютері дізнатися, яка музика відтворюється на смартфоні, а також зупинити і запустити відтворення, пропустити трек, переглянути альбом. Це дозволить менше відволікатися на смартфон, сидячи за комп’ютером. 

За допомогою меню, що випадає можна перемикатися між різними джерелами музики. Підтримуються як плеєри з медіатекою на смартфоні, так і сервіси потокової музики, на кшталт Spotify, YouTube Music і Apple Music. 

На пристрої повинна бути встановлена ​​операційна система Android 7 Nougat або більш сучасна версія ОС. На комп’ютері – Windows 10 версії October 2018 Update або більш сучасна. 

Як зазначає Microsoft, робота над цією функцією ще ведеться, поки вона знаходиться в тестовій фазі. Серед відомих недоліків і недоробок – відсутність підтримки відео YouTube і Audible. 

Microsoft відзначає, що функція поширюється поступово серед учасників тестової програми Windows Insiders. 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button