Softnews

Названо найнебезпечніші паролі

Названо найгірші паролі в світі для захисту акаунтів

За словами керівника дослідницької групи відділу аналітики інформаційної безпеки Positive Technologies Катерини Кілюшевой, при проведенні тестів на проникнення в корпоративну мережу в 96% компаній вдалося розкрити облікові дані користувачів.


Пов’язано це головним чином з використанням простих і ненадійних паролів. Одним з найбільш поширених виявився пароль формату «МісяцьРік» в латинській розкладці, наприклад, «Ltrf, hm2019» або «Fduecn2019». Такі нехитрі комбінації були виявлені в кожній третій компанії, а в одній з організацій вони були підібрані для більш ніж 600 користувачів.

Зловмисники найчастіше спочатку перебирають стандартні і найпопулярніші прості паролі, після чого йде підбір комбінацій на основі соціальної інженерії – прізвища, року народження, важливої дати і т.д . Експерти рекомендують уникати використання послідовностей цифр (12345 …), дат народження, номерів телефонів та популярних слів, таких як «password» або «qwerty».

До небезпечних відносяться також паролі виду «ім’я + рік народження» і імена близьких, так як цю інформацію легко знайти в соціальних мережах. 

Засновник компанії DeviceLock Ашот Оганесян рекомендує використовувати для паролів довгі комбінації з випадкового набору букв, цифр і знаків.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

iPhone 12 Pro – наиболее ожидаемая новинка 2020 года

В минуле

Vodafone запустив найдоступніший тариф у своїй лінійці

В майбутнє

Також буде цікаво