Softnews

Відомі перші смартфони на операційній системі від Huawei

Обговорення
Huawei P40 Pro

Huawei Mate 40 виявиться першим смартфоном компанії, що працюватиме на базі HarmonyOS. Про це повідомляє видання RPRNA з посиланням на мережевих інсайдерів.


Джерела розповіли, що розгортання власної операційної системи, яка вийде на заміну Android, відбудеться в п’ять етапів. В рамках першого етапу HarmonyOS отримають смартфони з процесором Kirin 9000. Даний чіп отримає флагманський апарат Huawei Mate 40. В рамках другої хвилі ОС буде встановлена ​​на девайси з процесором Kirin 990 5G, якими укомплектують телефони серій P40 і Mate 30. Пристрої з чіпами Kirin 990 4G, 985 і 820 отримають нову ОС в рамках третього етапу.

Huawei P40 Pro

На четвертому етапі HarmonyOS стане доступною для гаджетів з процесорами Kirin 820 і 980. На закінчення фірмова ОС буде встановлена ​​на пристроях з процесорами Kirin 810 і 710. Також джерела назвали кілька смартфонів родинного бренду Honor, які теж отримають HarmonyOS.

Раніше Huawei розповіла , що першими нову ОС отримають телевізори Huawei Smart Screen. На початку осені представники китайського бренду повідомили , що планують поставити анонсовану 9 вересня HarmonyOS 2.0 на 200 мільйонів пристроїв. Перша бета-версія операційної системи з’явиться на смартфонах Huawei в грудні 2021 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

П’ять ознак того, що смартфон пора міняти на новий

В минуле

Закінчився термін “життя” ще однієї версії Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво