Softnews

Названа важлива настройка, яку обов’язково потрібно зробити в WhatsApp

Незабаром WhatsApp випустить значно оновлений додаток, який виправить одну з найбільш серйозних проблем безпеки. Однак зараз, поки апдейт ще не вийшов, потрібно змінити налаштування месенджера, пише фахівець з кібербезпеки Зак Доффман в матеріалі на сайті Forbes.

Доффман цитує заяву Павла Дурова, який стверджував, що розрекламоване адміністрацією WhatsApp наскрізне шифрування насправді не забезпечує безпеку комунікацій.

Наскрізний шифрування не може захистити інформацію на самому пристрої. Зламали девайс фізично або за допомогою вірусу – і ви отримаєте доступ до повідомлень“, – пише він.

Також, за словами Доффмана, резервні копії листування, що зберігаються в хмарі, не захищені від злому і подальшого прочитання. Оновлення WhatsApp дозволить захищати резервні копії паролем, однак зараз ця функція недоступна. Тому експерт пропонує тимчасово відключити резервне копіювання чатів в хмарне сховище (будь то iCloud або Google Drive) і включити його, коли вийде довгоочікуване оновлення – не забувши встановити пароль.

Відключити резервне копіювання листування в хмару в додатку для iOS можна в розділі “Налаштування – Чати – Резервна копія – Автоматично“. У меню, потрібно вибрати параметр “Виключено”.

На Android необхідно відкрити в настройках розділ “Чати – Створення резервної копії чатів – Створити резервну копію в Google Drive” і відключити його.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button