Softnews

Опубліковано нове відео довгоочікуваної гри STALKER 2

Обговорення

Багато років фанати культової серії ігор STALKER були змушені чекати по одній нещасній звісточці в рік від розробників. На щастя, після виходу першого офіційного трейлера проекту в рамках шоу Xbox, ситуація змінилася. Ось і зараз – GSC Games World опублікувала нове відео довгоочікуваної STALKER 2.


Свіжий матеріал з’явився на офіційній сторінці гри в соцмережі Facebook. У ньому можна спостерігати тунелі під заводом “Юпітер”, які мають статус досить легендарних. Як і у випадку з опублікованими раніше зображеннями АТП, нова локація представлена в двох варіантах: спочатку в повністю зруйнованому, а потім в робочому.

Нагадаємо, що розробники гри досі не озвучили навіть приблизних термінів релізу проекту. Зате вже зараз відомо, що на старті STALKER 2 стане ексклюзивом платформ Microsoft, тобто вийде лише на Xbox Series X і S, а також комп’ютерах під управлінням Windows 10.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xbox висміяв нову консоль PlayStation 5

В минуле

Розкрито коди для доступу до секретних функцій смартфонів

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle