Hardnews

Розкрито головні помилки при зарядці смартфона

Обговорення
зарядка смартфону

Практично кожен день ми робимо це. Заряджаємо свої смартфони, планшети і звичайні кнопкові звонилки. І практично кожен день мільйони і сотні мільйонів людей роблять це неправильно. Щоб переконатися в цьому, досить набрати в пошуку “смартфон загорівся“.


Що можна зробити не так, і як треба правильно? Зараз розповімо.

Огляд OPPO Find X2: перший серед флагманів

1. Не можна класти смартфон під подушку під час нічної зарядки. Багато девайсів, особливо ті, що підтримують швидку зарядку (хоча і не тільки вони) сильно нагріваються при підключенні до зарядного пристрою. Їм потрібне відведення тепла, тому деякі виробники навіть рекомендують знімати чохол. А якщо залишити апарат під подушкою, він перегріється і в кращому випадку зіпсується, а в гіршому … Загалом, не допускайте.

2. Не можна заряджати смартфон у ванній і одночасно читати соцмережі. Падіння в воду може нашкодити не тільки смартфону, але і власнику, і в новинах про такі випадки теж регулярно пишуть. Будьте обережні (смартфон краще взагалі не брати в ванну – обійдіться паперовою книгою).

3. Не можна заряджати смартфон кожен раз до 100 відсотків. Це призводить до підвищеного зносу акумулятора і передчасної втрати його ємності – апарат просто буде менше жити від зарядки до зарядки. До речі, розряджати “в нуль” теж шкідливо. Намагайтеся тримати заряд на рівні від 45 до 85 відсотків, і батарейка скаже вам спасибі.

4. Не можна заряджати смартфон зарядками, в якості яких ви не впевнені. Йдете до друзів з ночівлею або відправляєтеся в невелику подорож – візьміть свою похідну батарею або зарядний пристрій. Занадто високий струм заряду може пошкодити батарею, яка до цього не готова. Найкраще використовувати “рідні” зарядки або пристрої відомих виробників – Apple, Belkin, Xiaomi, Panasonic, Baseus.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Розкрито смартфони Nokia, що оновляться до Android 11

В минуле

В Європі хочуть заборонити продаж цілого ряду смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво