Hardnews

Чому не варто зберігати на карті пам’яті в смартфоні фото, відео та важливі документи

Плюс будь-якого смартфона на Android в тому, що він підтримує встановлення карт пам’яті.

Багато хто не хоче переплачувати за пристрої з великим об’ємами пам’яті, беруть «мінімалку» з думками:

– Ха! Так карту пам’яті вставлю десь на 128 гігабайт і все в шоколаді буде!

З одного боку все вірно, карта пам’яті це добре.

Але з іншого боку … Карта пам’яті вкрай ненадійна. Ось у нас сьогодні перестала працювати чергова карта пам’яті. За все життя використання смартфонів (з 2010 року), це вже 9 карта пам’яті, яка перестала працювати.

Вона не читається. Взагалі ніяк і нічим. Навіть за допомогою окремого картридера.

Суть в тому, що всі ці дрібні карти пам’яті можуть раптово вийти з ладу. Звичайно, швидше за все вам замінять цю карту пам’яті по гарантії, але ось те, що на ній записано – навряд чи.

В iPhone немає можливості вставити карту пам’яті – але це не тільки маркетинговий хід, але ще і турбота про користувачів.

Apple могла випустити свою карту пам’яті і заробляти на цьому ще більше грошей, але вона розуміє ненадійність карт пам’яті і тому до цих пір в айфон не можна вставити карту пам’яті.

Звичайно, карта пам’яті може і 10 років пропрацювати. А може і всього кілька днів.

До чого ми це все?

До того, що не варто зберігати на карті пам’яті в єдиному екземплярі весь свій архів фото і відеофайлів.

Для зберігання на постійній основі краще використовувати звичайний жорсткий диск (класичний HDD).

Завантажили зі смартфона на ПК, зберегли на ПК. Також другим варіантом може бути хмара в інтернеті – на ній можете зберігати всі важливі файли.

Адже флеш пам’ять досить ніжна, а ще у неї є певний ліміт на кількість циклів перезапису. І чим довше карта пам’яті знаходиться у вашому смартфоні, тим збільшується ризик того, що в один прекрасний момент вона згорить. Рекомендуємо міняти карти пам’яті десь раз на рік.

Виходить що карта пам’яті в смартфоні не потрібна?

Ні! Це не так! Потрібна. Але для інших цілей. Наприклад, захотіли ви на природі сфотографуватися. Приїхали, зробили фото. Приїхали додому – скинули фотографії на комп’ютер або в хмару.

Також на карту пам’яті можна встановлювати додатки, якщо на основній пам’яті місця недостатньо.

Але зберігати важливі файли, фото і відео на карті пам’яті просто небезпечно – в один прекрасний день можна залишитися без всього.

Адже виробникам не дуже вигідно продавати вічні карти пам’яті – економіку теж враховувати потрібно.

Висновок: карту пам’яті використовуємо для зберігання додатків (пам’ятайте, що дані з цих додатків в разі поломки карти будуть загублені) або ж як тимчасовий буфер для зберігання файлів. Але самі ж файли потрібно зберігати в надійному місці. Комп’ютерна флешка, до речі також не підходить для зберігання файлів на довгий термін.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button