Hardnews

Бюджетний “вбивця” Apple AirPods Pro вперше засвітився на фото

Обговорення
AirPods Pro клон

Кілька тижнів тому в мережі з’явилися перші чутки про повноцінного конкурента Apple AirPods Pro, за створення якого відповідає Xiaomi. І ось, в мережі нарешті з’явилися зображення довгоочікуваної новинки, яка отримає назву Mi Air 2 Pro.


У китайській соціальній мережі Weibo невідомі інсайдери опублікували фотографію з зображенням меню підключення нових навушників Xiaomi, повідомило Gizmochina. Воно, до речі, вкрай схоже на схожу функцію в iOS, що з’являється при підключенні оригінальних AirPods і AirPods Pro.

Mi Air 2 Pro

Також варто відзначити, що китайські бездротові навушники будуть максимально точно повторювати форм-фактор джерела натхнення, в тому числі і в плані їх вакуумної конструкції. Зате що відразу ж впадає в очі, так це наявність чорної версії навушників – цим рішення цих пір не може похвалитися ні одна з моделей Apple.

Нагадаємо, колишні витоку стверджували, що анонс Xiaomi Mi Air 2 Pro відбудеться в найближчі тижні. Ціна новинки очікується в проміжку від 74 до 89 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У мережу злили вражаючі можливості Android 11

В минуле

Найновішу PlayStation можна отримати безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво