Hardnews

Seagate буде продавати бувші у вжитку HDD

Seagate Technology Holdings оголосила про співпрацю в галузі сталого розвитку з майданчиком електронної комерції eBay, у межах якої виробник має намір використовувати eBay для продажу жорстких дисків, сертифікованих за програмою Seagate Circularity Program.

Ініціатива Circular Drive Initiative організована компаніями-лідерами у сфері цифрових сховищ і центрів обробки даних з метою скорочення електронних відходів. У це партнерство входить і Seagate, прагнучи забезпечити безпечне повторне використання жорстких дисків своєї продукції.

Рідкоземельні матеріали, що містяться всередині компонентів жорстких дисків, неможливо використовувати повторно. Під час утилізації HDD компанії змушені розбивати жорсткі диски на дрібні деталі, що завдає шкоди навколишньому середовищу.

“Десятки мільйонів жорстких дисків, як і раніше, знищуються щорічно, і нам необхідно скоротити використання руйнівних методів очищення”, – стверджує Джейсон Файст, старший віце-президент Seagate зі збуту продукції.

У 2023 фінансовому році завдяки програмі Seagate продовжила термін служби 1,19 млн жорстких і твердотільних накопичувачів, запобігши утворенню 553 метричних тонн електронних відходів. Виробник має намір звести до мінімуму кількість шкідливих компонентів під час утилізації, прагнучи збільшити життєвий цикл власної продукції.

Такий підхід не тільки запобігає появі відходів, а й знижує викиди парникових газів. Співпраця з eBay допоможе Seagate у реалізації цих цілей.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button