Softnews

У мережу злили вражаючі можливості Android 11

Обговорення
Android 11

Інсайдери поділилися інформацією про нові можливості операційної системи Android 11, яка на даний момент знаходиться на стадії тестування. З’ясувалося, що розробники попрацювали над кастомізацією телефону, додали нові функціональні можливості і технічні нововведення.


Найголовнішим нововведенням операційки стала кастомізація телефону – можливість налаштування його функціоналу «під себе». Таким чином можна «підкрутити» звуковий супровід різних функцій, зокрема, гучності відповідей конкретних програм (раніше можна було змінити загальний звук телефону, тобто при зниженні гучності додатків зменшувалася звучання всього іншого смартфона). Крім цього в Android 11 можна змінювати візуальні налаштування телефону. Наприклад, задній фон тепер може мати ефект розмиття, який спостерігається на Айфоні, в повідомленнях – відсилати нові смайли, що відповідають загальному настрою світового суспільства і гендерної рівності.

Android 11

Для любителів конкретики розробники також додали кілька системних змін. Зокрема, телефон буде по-різному реагувати на різні за силою натискання на дисплей. Також тепер можна настроїти команди, що викликаються двома-трьома клацаннями. З’явилася повна настройка додатків, які будуть запускатися в міру значущості. Також тепер можна логічно розпоряджатися кешування додатків – наприклад, знижувати пріоритет певної програми, яка працює у фоновому режимі, щоб економити рівень розряду батареї. Ще розробники прибрали можливість коригування формату хронометра, коли телефон знаходиться на блокуванні. Власники Pixel можуть включати або вимикати цю функцію за бажанням.

Дана інформація надійшла від інсайдерів, тому її достовірність може змінюватися з часом.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Шахраї масово викрадають сім-карти українців – як захиститися

В минуле

Бюджетний “вбивця” Apple AirPods Pro вперше засвітився на фото

В майбутнє

Також буде цікаво