Softnews

MIUI 12 перетворює смартфони Xiaomi в найновіший iPhone

Обговорення
iOS 14

Як відомо, еталоном смартфону для більшості українців є різні моделі iPhone, які користуються широкою популярністю серед людей по всьому світу. Проте, продукція даного виробника коштує недешево, в зв’язку з чим багатьом людям її покупка просто не по кишені, і це, звичайно, створює таку категорію людей, яка хоче собі «айфон», але через брак грошей не має можливості виконати свою мрію. На щастя для всіх таких людей, компанія Xiaomi намагається випускати максимально дешеві й доступні широкому колу бажаючих моделі смартфонів, пропонують які цілу масу можливостей за низькою ціною, що, в свою чергу, вкрай позитивно позначається на їх привабливості. Сьогодні, 28 липня 2020 року, смартфони Xiaomi ще більше наблизились до найновіших iPhone.


Нехай зовнішній вигляд прошивки MIUI 12 і повторює iOS від «яблучної» корпорації, але іноді доходить справа до того, що Xiaomi копіює нові можливості операційної системи від компанії Apple, які ще навіть не вийшли офіційно. У платформі iOS 14, тестування якої в даний час ведеться, і взяти участь в якому можуть участь всі бажаючі, з’явилася спеціальна нова функція, що дозволяє включити розпізнавання постукування по задній кришці телефону. При цьому, користувач може самостійно вибрати один з декількох варіантів дії, яка в такому разі буде відбуватися. Це може бути створення скріншота, запуск голосового помічника Siri або щось ще.

MIUI 12

Прошивка MIUI 12, фінальна версія якої вже доступна для двох десятків смартфонів Xiaomi, отримала з черговим оновленням, випущеним сьогодні, аналогічну можливість. Користувачі тепер можуть в настройках телефону включити режим постукування по тильній частині, причому як подвійного, так і потрійного. На кожну з таких дій можна налаштувати виконання якої-небудь дії, в тому числі запуск центру управління та запуск фотокамери. Виходить, що поки Apple до цих пір тестує деякі з нових можливостей в своїх телефонах, китайська корпорація вже щосили впроваджує такі нововведення для всіх користувачів, пропонуючи вже тут і зараз використовувати їх усім бажаючим. Як очікується, функція під назвою Back Tap стане доступна на всіх телефонах бренду, які будуть оновлені до MIUI 12.

iOS 14

Таким чином, доступ до нової можливості отримають як користувачі різних телефонів топового рівня, випущених за три останні роки, так і власники бюджетних моделей, для яких заплановано випуск нової версії операційної системи. Не виключено, що вже в недалекому майбутньому в прошивці MIUI 12 з’явиться ще якась нова функція, доступна зараз в iOS 14.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Band 5 временно раздают бесплатно

В минуле

Sony PlayStation 5 буде на ринку не довго

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle