Softnews

Ще три смартфона Xiaomi оновилися до MIUI 12

Обговорення
MIUI 12

Уже десятки моделей смартфонів Xiaomi отримали новітню версію прошивки MIUI 12. Звичайно, поки мова йде тільки про китайські версії девайсів, але китайська прошивка – це провісник швидкого запуску глобального оновлення. Тепер китайський виробник почав оновлення ще трьох пристроїв до нової MIUI 12.


Як повідомляє XDA Developers, пекінська компанія виконала свою обіцянку, викотивши оновлення з новою оболонкою для Mi 8 Pro. Оновлення було розгорнуто на китайських телефонах і має номер збірки V12.0.1.0. QECCNXM. Повна збірка займає 2.1 ГБ, але повідомляється, що оновлення по бездротовій мережі буде важити набагато меньше.

MIUI 12

Окрім Mi 8 Pro, до останньої версії системи був оновлений Mi Max 3, випущений трохи більше двох років тому. Перше оновлення MIUI 12 для Mi Max 3 трохи менше, ніж для Mi 8 Pro, але його розмір як і раніше перевищує 2,0 ГБ.

Накінець, китайська версія Mi 8 Lite також почала отримувати MIUI 12. Версія прошивки V12.0.1.0. QDTCNXM важить 2,1 ГБ. В кінцевому рахунку Mi 8 Lite оновитися до нової версії фірмової оболонки не тільки в китайській, а й глобальній та українських версіях.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Watch отримає фунціонал дорогої версії Apple Watch

В минуле

Названо смартфон Xiaomi, який точно не коштує своїх грошей

В майбутнє

Також буде цікаво