Hardnews

Народний “улюбленець” Xiaomi сильно подешевшав

Обговорення
MIUI 12

В цьому році компанія Xiaomi вперше випустила в рамках серії Redmi Note смартфон вартістю 350 доларів (299 євро). Він називається Redmi Note 9. У початковій модифікації його ціна становить 315 доларів (269 євро). Модель вийшла навесні, а через майже півроку з моменту початку продажів її можна купити на 135 доларів дешевше.


До 26 вересня 2020 року на AliExpress проходить розпродаж , в рамках якої Xiaomi Redmi Note 9 Pro з 128 ГБ вбудованої пам’яті пропонується за 215 доларів замість стартових 350 доларів. Крім того, початкову версію з 64 ГБ інтегрованого сховища можна купити за 195 доларів, тобто на 120 доларів дешевше, ніж на старті продажів. Незалежно від модифікації модель нового покоління комплектується 6 ГБ оперативної пам’яті. Для знижки потрібно використовуватися промокод TREND1000 .

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

В Україні смартфон теж продається офіційно вже не перший місяць. Але при цьому його рекомендована ціна впала лише на 500 гривень.

Що до технічних характеристик, тут у героя замітки все непогано. Правда, потрібно розуміти, що приблизно за ці ж гроші можна купити POCO X3 NFC з акумулятором ємністю 5160 мА * год і дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо смартфон Xiaomi, який точно не коштує своїх грошей

В минуле

Півсотні смартфонів Xiaomi отсанніх років отримали MIUI 12

В майбутнє

Також буде цікаво