Hardnews

Ваш смартфон скоро зламається, якщо ви бачите такі явища

Обговорення

Експерти розповіли про деякі «симптоми», які можуть призвести до швидкої остаточної поломки вашого телефону. Якщо вчасно помітити проблему і звернутися в сервісний центр, то безвихідної поломки можна уникнути і відремонтувати телефон.


Спеціалісти відзначають, що дані проблеми можуть з’явитися як окремо, так і разом. У деяких випадках помітити їх дуже непросто, тому потрібно періодично звертатися до сервісних центрів для перевірки працездатності. Це відноситься до телефонів, виконаних в стилі форм-фактора «моноблок». Відомо, що дані девайси не мають з’єднувальних елементів, тобто розібрати їх і витягнути батарею без спеціальних знань і інструментів не можна. Тому в подібних телефонах практично неможливо виявити найголовнішу причину остаточної поломки телефону – роздувшийся акумулятор. Подібний дефект вкрай небезпечний для телефону в цілому, тому що розширена батарея може вибухнути і спалахнути, одночасно з собою захопивши «на той світ» і весь телефон. В цілому, розпізнати, чи досягла критичного стану батарейка, можна – корпус телефону в спокойному стані буде сильно грітися з заднього боку. Однак ця прикмета не дасть 100% -ної ймовірності.

завис смартфон

Ще одним небезпечним фактором є зміни в частоті роботи телефону. До цієї проблеми відносяться раптові і регулярні перезавантаження смартфона, відключення, повільна робота. Наприклад, збільшення часу, витраченого гаджетом на завантаження додатків, також говорить про те, що телефон скоро доведеться міняти. До цього ще можна додати появу на екрані телефону плям, смуг і інших незвичних «об’єктів».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi надала унікальні сервіси для смартфонів на MIUI 11 і MIUI 12

В минуле

Vodafone, Київстар та lifecell почали міняти старі смартфони на нові

В майбутнє

Також буде цікаво