Hardnews

Розкрито терміни старіння смартфона

Обговорення
Смартфон

Процес старіння смартфонів неминуче починається відразу після першого року використання. Про це розповів директор інформаційно-аналітичного агентства Telecomdaily Денис Кусков .


Кусков зазначив, що аспект морального старіння телефону пов’язаний зі ставленням господаря гаджета до свого девайсу. Наприклад, якщо власникові апарата принципово користуватися тільки новинками ринку, то його смартфон буде застарівати один або навіть два рази за рік.

Спеціаліст розкрив компонент, який безпосередньо пов’язаний з термінами старіння девайса. «Задуматися про придбання нового телефону варто, коли починають з’являтися якісь проблеми з акумулятором», – зазначив Кусков. Уже через рік батарея телефону втрачає в ємності, менше тримає зарядку і починає нагріватися.

При цьому слабкий акумулятор може впливати і на швидкодію запущених додатків. Експерт рекомендував міняти смартфон в тому випадку, коли телефон перестане справлятися з навантаженнями, а програми почнуть зависати і вилітати.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Що робити якщо смартфон завис повністю

В минуле

Українська ціна PlayStation 5 виявилась найменшою в Європі

В майбутнє

Також буде цікаво