Кінець багатопіксельності: Samsung вирішила зменшити розширення камер своїх смартфонів

Зараз на головній

За останні роки виробники смартфонів постійно збільшували розширення датчиків зображення, в результаті чого на ринку з’явилася величезна кількість моделей, оснащених 64 і 108-мегапіксельними камерами. Однак багато хто розуміє, що висока роздільна здатність не дає реальних переваг перед конкурентами з великими сенсорами меншого розширення.


Відомий інсайдер Ice Universe повідомив, що тепер Samsung вибрала інший напрямок:

«Я чув, що смартфони Samsung активно змінюються з точки зору сенсорів. Компанія повернеться до раціональності і не буде сліпо гнатися за високою роздільною здатністю».

Джерело додає, що пріоритетним буде баланс між розміром пікселів і здатністю сенсора. Перший результат такого підходу ми вже бачили в сенсорі Samsung ISOCELL GN2, який є рекордно великим (його оптичний формат становить 1 / 1,12 дюйма), при цьому його роздільна здатність становить 50 Мп.

Доля 200-мегапіксельного датчика зображення залишається невідомою. Раніше ходили чутки, що компанія має намір представити в цьому році сенсор рекордного розширення, також говорили, що Samsung працює над 600-мегапіксельними датчиками. З огляду на мінливі пріоритети, ще невідомо, як це вплине на вищезгадані датчики.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей