Hardnews

LG представила прозорий телевізор

Компанія LG представила прозорий 55-дюймовий OLED-телевізор. Презентація пройшла в рамках виставки CES 2021, пише The Verge.


Робочий прототип OLED Smart Bed може ховатися в ногах ліжка, коли не використовується. Також компанія показала кілька сценаріїв використання, коли телевізор висунутий частково: в цьому випадку виводиться додаткова інформація – наприклад, час і погода. У цю ж рамку вбудовані динаміки.

LG DIsplay представила рішення на основі прозорого екрану для метро та інших громадських місць: «Ця технологія максимізує переваги OLED і може використовуватися в різних місцях, включаючи магазини, торгові центри, архітектурні об’єкти, а також в громадському транспорті, вагонах метро, ​​літаках».

У серпні 2020 року Xiaomi оголосила про випуск прозорого телевізора з панеллю на 55 дюймів. Телевізор має частоту оновлення екрану 120 герц, глибину кольору 10 біт і охоплює 93 відсотки колірного простору DCI-P3. Власники пристрою розповіли, що при вартості телевізора в сім тисяч доларів, він має лише FullHD розширення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

PlayStation 5 можно получить в Украине бесплатно

В минуле

Представлений перший в світі смартфон-конструктор

В майбутнє

Також буде цікаво