Hardnews

Білл Гейтс назвав терміни закінчення пандемії коронавірусу

Обговорення
Білл Гейтс
Білл Гейтс

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс розповів журналістам, коли, на його думку, закінчиться пандемія коронавірусної інфекції COVID-19.


Підприємець розмовляв з журналістами на американському телеканалі Fox News. Гейтс вважає, що пандемія закінчиться в кращому випадку в 2022 році. Він відштовхується в прогнозах від припущення, що на початку 2021 року буде сертифіковано застосування вакцин. В цьому випадку до середини 2021 роки ситуація почне виправлятися. У норму все прийде в 2022 році.

коронавірус

Гейтс зазначив , що такий сценарій можливий лише за умови, що в наступному році вийде «збити показники поширення інфекції» по всьому світу.

Підприємець також розповів, що за час пандемії рівень вакцинації від різних захворювань знизився на 14% по всьому світу. Це, за словами Гейтса, знищило досягнення за попередні 20 років.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У Windows 10 вбудували «вбивцю Zoom»

В минуле

Google позбавила користувачів YouTube на iOS однієї дуже важливої ​​функції

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle