Hardnews

Названо смартфони, які можна перепродати найдорожче

Обговорення
Android vs iPhone

Ні для кого не секрет, що як тільки покупець розпакував свій новенький смартфон, так він тут же починає втрачати в ціні. Це стосується всіх смартфонів без винятку, просто одні моделі знецінюються швидше, ніж інші. І сайт Decluttr, що спеціалізується на перепродажі старих гаджетів, розповів, які смартфони найкраще тримають ціну на вторинному ринку, а які моделі не варто купувати тим, хто хоче через рік продати смартфон і не втратити сильно в грошах.


Покупку iPhone іноді називають своєрідною інвестицією в світі смартфонів, оскільки вони втрачають в ціні набагато повільніше, ніж їх конкуренти на Android. І новий звіт Decluttr підтверджує це. За даними експертів порталу, за перші 12 місяців з моменту свого виходу нові моделі iPhone втрачають в ціні в середньому 51%, а після ще одного року цей показник досягає 67%. Для порівняння, смартфони Samsung в перший рік знецінюються на 67%, а за підсумками двох років – на 80%, а у гаджетів OnePlus цей показник досягає 72% і 83% відповідно. Наприклад, випущені в 2018 році iPhone XS і iPhone XS Max, які на початку продажів коштували $ 999 і $ 1099, втратили в ціні відповідно 43% і 42% за півроку відповідно. А OnePlus 7 Pro за 699 ​​доларів за той же час знецінився на 63%.

iPhone XS

За даними Decluttr, смартфони, які коштують дорожче 900 доларів, втрачають на вторинному ринку в середньому 51% своєї вартості за перші шість місяців, тоді як смартфони з ціною від 700 до 899 доларів за той же період часу знецінюються на 56%. Що ж стосується недорогих смартфонів, то вони зазвичай за перші півроку дешевшають як мінімум на 64%.

«Apple зберігає своє місце на вершині рейтингу, оскільки їх смартфони втратили найменше в вартості за перші 12 місяців – 51%. В середньому до кінця 24-місячного контракту (з стільниковим оператором, – прим. Авт.) IPhone втрачають в цілому всього 67%. Смартфони OnePlus втрачають в середньому 72% від своєї вартості протягом перших 12 місяців, а до кінця другого року цей показник становить 83%, як у смартфонів Google », – йдеться в звіті Decluttr.

Найбільш «вигідними» з точки зору перепродажу експерти називають iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone 8 Plus, iPhone Xr, iPhone 8, Pixel XL і iPhone 7. В аутсайдерах – OnePlus 5, Pixel 2, OnePlus 6, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 2 XL і Samsung Galaxy S8 +. Причому, OnePlus 5 за перші 12 місяців втратив на вторинному ринку 91% вартості, що є антирекордом. А Samsung Galaxy S10 5G, один з найдорожчих смартфонів корейського бренду, знецінився за рік на 72%.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розповіли, які телефони не можна прослухати

В минуле

У яких випадках потрібно негайно відключити Інтернет в смартфоні

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle