Softnews

Двадцять найпопулярніших смартфонів Xiaomi отримали прошивку MIUI 12

Xiaomi Redmi Note 8

Компанія Xiaomi анонсувала випуск прошивки ОС MIUI 12 на нову партію власних смартфонів. До цього списку потрапили двадцять телефонів, включаючи Redmi Note 8, Redmi Note 7, а також ще кілька ТОП-ових апаратів.


Основний упор в новому оновленні зроблений на телефони Redmi і Xiaomi Mi. Інформація про підготовлені оновлення з’явилася на сайті компанії і в групі в соціальних мережах. При цьому публікації були моментально «завалені» коментарями користувачів, які навперебій запитували про долі інших телефонів. Однак адміністрація як і раніше не дає конкретний список смартфонів, які в майбутньому точно будуть оновлені до MIUI 12.

MIUI 12

У список апаратів, які отримали оновлення, увійшли телефони серії Xiaomi M, Redmi Note, Redmi K30, K20 і 10X. У число «щасливчиків» також увійшли поточні флагмани компаній – Redmi 10X 5G, Redmi 10X 5G Pro і Xiaomi Mi 10 Youth. Решта девайси також були випущені недавно, тому мають потенціал розвитку. Зокрема, це телефони, які з’явилися в продажу не пізніше 2019 року. Деякі, особливо потужні смартфони 2018 року також отримали MIUI 12, проте це були «останні пташки» – більше телефони, що з’явилися два роки тому, в список оновлюваних до сучасної прошивці не потраплять.

Крім цих новин Xiaomi розповіла про майбутнє телефонів з Android 11. Представники компанії заявили, що вихід MIUI 12 все ж станеться, однак точної дати не називають. Експерти ж вважають, що чекати цієї знаменної події доведеться дуже довго.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У Viber тепер можна проводити «опитування»

В минуле

Ці смартфони Xiaomi та Redmi можуть забути про Android 11

В майбутнє

Також буде цікаво