Softnews

iOS 14: названо головні нововведення останньої ОС від Apple

Джерела опублікували подробиці про нововведення операційної системи iOS 14, які повинні зробити мобільні пристрої ще більш зручними для користувачів.

Отже, в наступній ітерації нової операційної системи для iPhone ми можемо розраховувати на наступне:

    1. Нова реальність: В iOS 14 з’явиться абсолютно новий режим доповненої реальності. Що саме ховається за цим словосполученням поки судити важко, але можна припусти що мова йде про нові “фішки” для любителів мобільних ігор та ділових людей.
    2. Нагадування на основі визначення місця розташування. Смартфон підкаже, якщо хтось не добереться в призначений час до певного місця. Ця функція, наприклад, буде зручна для батьків, які хочуть контролювати розташування своєї дитини. Також можна отримувати нагадування, коли хтось залишає конкретне місце.
    3. Apple Maps стане більш інформативним. У вихідному коді ранньої бета-версії iOS 14 зазначено, що додаток Apple Maps буде відображати більше інформації. В даний час в програмі «Карти» відображаються тільки адреса, телефон, фотографії та події «Сьогодні в Apple».
    4. Новий інтерфейс. Повідомляється, що Apple розробляє новий робочий стіл iOS, а також новий розділ, який дозволить користувачам переглядати свої програми у вигляді списку. В цьому режимі будуть відображатися всі значки додатків, назви і докладна інформація.

iOS 14

iOS 14 вийде разом з новими смартфонами лінійки iPhon 12.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button